Biegówki na Młocinach
Biegówki na Młocinach

Sprzedaż

Od dnia 16.01.2016 nie sprzedajemy już nowych nart i butów.
Sprzedajemy tylko sprzęt używany

Szukasz nart biegowych, ale nie wiesz co kupić, bo nie znasz się na tym? Nie wiesz, czy to co kupisz będzie dobre? Nie interesuje Cię sprzęt dla zawodników, bo nie chcesz się ścigać? Boisz się, że kupując sprzęt używany ktoś wsadzi Cię na minę? Chcesz mieć trwałe i wygodne narty? Chcesz kupić bezpiecznie - mieć możliwość wymiany/zwrotu zakupionego sprzętu?

Dobrze trafiłeś! My to wszystko dla Ciebie mamy! Jesteś o krok od udanego zakupu!
Sprzedajemy tylko komplety używane.

Dlaczego setki osób już kupiło nasze narty?
Sprzedajemy tylko to, co od 4 lat tysiące klientów sprawdziło w naszej wypożyczalni. Narty są trochę szersze (ale zarazem mieszczą się w torach do biegania) i okute krawędziami metalowymi. Daje to lepszą stabilność biegania i większą odporność na zniszczenie w warunkach niekorzystnych dla nart, czyli wtedy, gdy jest lód, korzenie, kamienie (czyli w takich warunkach, jakie często panują w lesie w Polsce).
Kierownik wypożyczalni, który od wielu lat jest zapalonym biegaczem na nartach i preferuje styl leśno-turystyczny, a jego mottem jest "drogę albo się znajdzie, albo wytyczy", używa właśnie takich nart od wielu lat.
Na takich samych nartach prowadzimy lekcje dla początkujących.
Jeżeli szukasz trwałych nart uniwersalnych, nie zamierzasz ścigać się z Justyną Kowalczyk, to jest to naprawdę dobry wybór! Nasze używane narty są w bardzo dobrym stanie!
Jeżeli chodzi o trwałość, to w czasie czterech ostatnich sezonów w naszej wypożyczalni ANI JEDNA narta Red Bird nie uległa uszkodzeniu !!!.

Poza sprzętem dobrej jakości otrzymasz od nas unikalny Program Ochrony Kupującego (szczególnie ważny, gdy kupujesz sprzęt w prezencie!):
- doradzimy Ci wyczerpująco! My się naprawdę na tym znamy! Od czterech lat tysiące ludzi pod naszym okiem stawiało pierwsze i drugie kroki na nartach;
- do jednego miesiąca od zakupu bez jakichkolwiek pytań zwracamy pieniądze, jeżeli zechcesz nam oddać kupiony sprzęt. (potrącimy Ci koszt wypożyczenia);
- daje my Ci gwarancję dowolnej zamiany sprzętu na inny (zamienimy narty czy kijki na dłuższe/krótsze, a buty na większe/ mniejsze/ inne, gdy coś Ci nie będzie pasować, albo gdy źle dobierzesz sprzęt dla kogoś).
- gwarantujemy, że odkupimy od Ciebie sprzęt po sezonie, jeżeli Ci się znudzi! (o 400 zł taniej)
- damy Ci możliwość wypróbowania sprzętu przed zakupem (oczywiście jeżeli jest śnieg)!
- w przypadku jakiejkolwiek awarii natychmiast wymienimy sprzęt na inny!
TAKICH MOŻLIWOŚCI NIE DOSTANIESZ W ŻADNYM SKLEPIE !!!


Sprzedajemy:
-Narty Alpina RedBird (180-210)
-zamontowane wiązania NNN Touring Combi
-Buty Alpina T5 (w rozmiarach 36-50!)
-kijki STP (130-165)

Cena za komplet używany (narty, buty kije) - 1200 zł.
Cena za same używane narty - 800 zł.

Sprzęt można też w sezonie pożyczyć od nas płacąc z góry za wypożyczenie, a jeżeli się spodoba, to potem go kupić, a koszt wypożyczenia rozliczyć przy zakupie (system wypróbuj i/lub kup)! Wyczerpujące informacje o sprzęcie do biegania na nartach można znaleźć tutaj , a odpowiedź na odwieczne pytanie "z łuską czy bez?" tutaj

Dokładny opis naszego sprzetu:

Narty ALPINA RED BIRD
RedBird jest nartą pośrednią między klasycznymi reprezentantami nart BC, a klasycznymi nartami do XC. Od Back Country różni ją taliowanie i długość narty. Narta jest cieńsza, ale za to dłuższa. Bez problemu mieści się w torze i może być stosowana w ośrodkach narciarstwa biegowego. Od klasycznego narciarstwa śladowego różni tą nartę z kolei metalowa krawędź która jest na całej długości narty. Jej kolorystyka i wygląd nie tylko oddaje piękno tego sportu, ale także podkreśla, że narta wykonana jest z materiałów odnawialnych, przyjaznych środowisku naturalnemu.
Długość narty: 180-210 cm / co 10cm

Charakterystyczne cechy:
Konstrukcja - Wielowarstwowa;
Narta okrawędziowana na całej długości;
Rdzeń drewniany;
Narta z łuską - Posi-grip;

Wiązania NNN Rotefella Touring Combi:
To bardzo przyjazne wiązanie w które łatwo się wchodzi i łatwo odpina. Dla bezpieczeństwa wiązanie to zamyka się ze specyficznym trzaskiem, który informuje o prawidłowym zapięciu.


Buty Alpina T5:
Nowy model Alpina T5 w systemie NNN to but skierowany dla początkujących i średnio zaawansowanych adeptów narciarstwa biegowego. But ma wzmocnione trzymanie pięty i system szybkiego sznurowania, a do tego jest troszkę wyżej wiązany. Ułatwia to znacznie utrzymanie równowagi przy stawianiu pierwszych kroków na biegówkach.
Dodatkowo system sznurowania, dzięki nowym taśmom okalajacym, jest tak skonstruowany, żeby cały but dokładnie przylegał do nogi.
Daje to ogromne poczucie pewności i świetne wyczucie w prowadzeniu narty.
T5 posiada dodatkowo ocieplenie Thinsulate


Obrazek10
Obrazek7
Obrazek11 Obrazek4
Obrazek5

Obrazek1
--->
Ver.: 1